HAKKIMIZDA

Yaklaşık 20 yıldır muhasebe mesleğinin içindeyim. En son, Okan Üniversitesi Muhasebe Denetim Alanında (Tezli ) Yüksek Lisans programı mezunuyum, Bilirkişilik de yaptığım için Adalet  Meslek Yüksek Okulunda Adalet bölümünü de bitirdim.

Bugüne kadar muhasebecilik alanında çeşitli sektörlerde farklı deneyimler edindim. Zaman zaman dershanelerde muhasebe dersi eğitimi de vermekteyim.

Adliyelerde, Mali Müşavirlik kapsamında, bilirkişi sıfatıyla, mesleğimle ilgili konularda uzman olarak görev alıyorum.  

Temmuz, 2016'dan bu yana Kocaeli/ Gebze'de, Yeni Adliye yolu üzerinde (Mutlukent sitelerinin yakınında) ofisim bulunmaktadır.

Bazen bana çok çalıştığımı söylüyorlar. Çok çalışıp kendi çabalarınızla bir yere gelmek çok keyif verici ve özgürleştiricidir. Bazen, tam ümidimin bitme noktasına geldiği anda, hayatın her zaman sürprizlerle dolu olduğunu hatırladım, buna hep inandım ve bu nedenle hayatım boyunca ümit etmekten hiç vazgeçmedim. Umduklarınıza "tüm kalbinizle" inanırsanız gerçekleşeceğine hiç şüphe yoktur. 

Mevlana der ki, "Üzülme! Çünkü, Yаrаdаn umudu en çаresiz аnlаrdа yollаr. Unutmа! Yаğmurun en şiddetlisi en kаrа bulutlаrdаn çıkаr." Sevgiyle kalın.

 

Gülzade Yılmaz

Mali MüşavirPRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel

FAYDALI LİNKLER

TCMB DÖVİZ KURLARI

HAVA DURUMU

SİTE SAYACI


Ziyaretçi Sayımız: 101768